Služby pro podnikatele

Aplikovaný a smluvní výzkum

Nabízíme spolupráci při aplikovaném a smluvním výzkumu.

Propůjčíme Vám znalosti a zkušenosti našich akademických pracovníků, externích spolupracovníků a také studentů doktorského studia, v oblastech: management, marketing, finance, účetnictví, manažerská informatika, cestovní ruch a sociální služby.

Business Gate Academy

Program Business Gate Academy je unikátním propojením firem se studenty, ze kterého těží obě strany. Studenti uplatní své znalosti ze studia při řešení reálného projektu a získají cenou praxi v oboru. Firmy dostávají vypracovaný projekt.

Business Gate Academy

Tvorba obsahu a obsahové strategie

Začínáme analýzou stávájícího a konkurenčního obsahu, dále vymyslíme obsahovou strategii a ve finále se pustíme do natáčení, focení a psaní.
w

Komunikace na sociálních sítích

Z dat ze sociálních sítí statisticky vyhodnotíme úspěšnost obsahu, dále segmentujeme zákazníky, vytvoříme persony a můžeme se pustit do správy účtů.

Výkonnostní marketing

Google Adwords, Sklik, nebo Facebook. Vše přichystáme pro ostrý start. Poctivě zanalyzujeme klíčová slova nastavíme kampaně a systém vyhodnocování.

Vývoj webových stránek a e-shopů

Začne se průzkumem v rámci analytiky a cílové skupiny, pokračuje se designem wire-framů a končí se technickým zprovozněním a spuštěním.

Marketingové strategie

V první části se budeme zabývat podrobnou interní a externí analýzou, na základě které vytvoříme akceschopnou návrhováou část. Díky ní budeme vědět, co dělat pro dosažení marketingových cílů.

Event marketing

Neotřelé nápady přetavíme do konkrétních plánů a přijdeme na to, jak na událost dostat co nejvíce lidí. Ať už se jedná o firemní večírek nebo marketingovou akci pro zákazníky.

Jak probíhá spolupráce s Business Gate Academy

1. Úvodní schůzka 
Na úvodní schůzce vás seznámíme s průběhem Business Gate Academy a společně specifikujeme zadání projektu.

2. První schůzka týmu u zadavatelské firmy
Naši studenti Vás přijedou navštívit, nasát atmosféru a seznámit se s tím, jak jako firma fungujete. A pak už nezbývá, než se pustit do práce!

3. Průběžné konzultace
Průběžné konzultace zabezpečují správné směřování týmu. Tým od Vás získá cenný feedback při prezentaci dosavadních výstupů. Konzultace mohou proběhnout osobně nebo online.

4. Finální prezentace
Vyvrcholení celého BG Academy, kdy se všichni zadavatelé setkají v budově Business Gate, a týmy jim prezentují výstupy své 3 měsíční práce a navrhují možnosti další spolupráce.

Napište nám! 

Institut interdisciplinárního výzkumu

Slezská univerzita v Opavě
Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné
Univerzitní náměstí 1934/3
733 40 Karviná

E-mail: iiv@opf.slu.cz
Telefon: 
+420 596 398 432

Naším domovem je:

Logo obchodně podnikatelské fakulty v Karviné

Naší srdeční záležitostí je:

Logo Business Gate coworkingového centra v Karviné